Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Busy do Holandii, Niemiec, Belgii. Przewozy międzynarodowe PrestigeBUS

Utworzony przez Gość, 20 maja 2015 r. o 16:10
Z małymi busami to różnie. Nie ma tyle połączeń no i umówmy się…ciasno. Jak się jedzie tyle godzin w ścisku to taka opcja za wygodna to nie jest. Sam się przerzuciłęm na Eurobusa, przez ich www szukam połączeń, potem zamawiam bilet i nie ma kłopotów. Zajmuje to 5 minut. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam firmę europtour z lublina, profesjonalne przewozy osób do holandii, belgii.....  jechałam z nimi i przewóz pierwsza klasa, wszystkie szcegóły o przewozach i miejscach skąd sa przewozy znajdują się u nich na stronie ***busy-doholandii.eu/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
więcej firm transportowych można znaleźć tutaj pod ***szukambusa.pl - wyszukiwarka busów do holandii, niemiec i belgii. na stronie znajduje się też wyszukiwarka połączeń po kodach pocztowych lub nazwach miejscowości. polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buspol jest tez bardzo dobra opcją. Biorą mało a zawsze na nich liczyć można. Solidne wozy, solidni kierowcy, zawsze na czas - co niestety w innych firmach nie zawsze było takie oczywiste 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jechałem do holandii z tym przewoznikiem ***s://***facebook.com/perfectour/?fref=ts&__mref=message_bubble bardzo komfortowa podróż, wszystko szło jak trzeba, dwóch kierowców, klimatyzacja, pełen profesjonalizm polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BusPol faktycznie jest dobrą opcją. Jeździłęm z nimi kilka razy, wiadomo, praca, więc głównie przed i po świętach. I złego słowa nie powiem, punktualnie tu i tu, do tego podróż bezpieczna. Biorąc pod uwagę, że to bardzo gorący okres - stawiam plusa :P 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój z tymi peanami na swoją cześć, bo rzyczywistość niestety skrzeczy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sie odnosi do Prestigebus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam vico.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bus do niemiec : ***busdoniemiec.pl tel.883535706 doświadczony kierowca. tanie przewozy do niemiec z Śląska , opolszczyzny i dolnego Śląska dla osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych. nasze samochody zabiorą państwa spod domu i dowieziemy pod wskazany przez państwa adres, bez znaczenia czy jest to duże miasto czy oddalona od autostrady mała miejscowość. wyjazdy : we wtorki , powrÓt w ŚrodĘ. w piĄtki , powrÓt w sobotĘ. podróż odbywa się w komfortowych warunkach : - nie pobieramy opłat za nadbagaż, a po wcześniejszej rezerwacji miejsc możemy przewieźć większy bagaż ( typu np. lodówka , telewizor itp. ). - klimatyzowane pojazdy - bez przesiadek oferujemy również : -przejazdy na lotniska : praga - warszawa - frankfurt -wyjazdy dla grup zorganizowanych w każdy dzień tygodnia ( komunie,wesela itp ) . cena za przejazd od 180zł do 260zł. ***busdoniemiec.pl tel.883535706 nysa rybnik Żory gliwice zabrze kłodzko bielsko-biała bytom ruda Śląska opole kędzierzyn-koźle brzeg kluczbork prudnik strzelce opolskie tychy dąbrowa górnicza chorzów jaworzno jastrzębie-zdrój mysłowice siemianowice Śląskie tarnowskie góry będzin piekary Śląskie racibórz Świętochłowice zawiercie wodzisław Śląski mikołów knurów cieszyn Żywiec pszczyna lubliniec Łaziska górne rydułtowy orzesze bieruń pyskowice radlin radzionków lędziny ustroń skoczów pszów kłobuck wisła blachownia wojkowice poręba imielin kalety miasteczko Śląskie Łazy szczyrk siewierz kuźnia raciborska  sośnicowice     krapkowice namysłów głuchołazy głubczyce zdzieszowice olesno ozimek grodków praszka zawadzkie paczków niemodlin gogolin kietrz głogówek otmuchów leśnica ujazd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Jestem oburzona sposobem jaki firma FHU Prestige Sławomir Szalbirak potraktowała mojego przyjaciela od dwóch dni rozmawiał z ww firmą o wyjeździe do Niemiec (a zależało mu na konkretnym czasie odjazdu)W dniu wyjazdu czekał na dworcu Zachodnim i co? panienka z informacji firmy zapewniała ,że zaraz kierowca dojedzie i tak przetrzymała 2 godziny jak w końcu zażądał telefonu do kierowcy okazało się że nikt nie pojedzie bo samochód zepsuty. Firma jest niesłowna, niepoważna przyjaciel spóźnił się na ważna spotkanie bo zawierzył psełdoprofesjojalistom a wystarczyło z rana poinformować o zaistniałym fakcie , żeby klient mógł zadziałać Mają ładną stronę w internecie i na tym koniec Nie polecam a wręcz odradzam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buspol śmiga z naszych okolic. i jest mega tanio u nich. Do holadnii w porównaniu z inną firmą mam jakieś 50 zł w kieszeni w jedną strnę. przy czym sa punktualni, bezpiecznie jedzie kierowca. Naprawdę super 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jeżdzę do Holadnii z firmą co się buspol nazywa, z okolic rzeszowa. I bardzo sobie chwalę bo i tanio i na czas. Nigdy żadnych problemów z nimi nie było. Z te cenę chyba lepszej opcji w naszych okolicach po prostu nie ma 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również pilnie skontaktuje się z kimś kto jechał busem z firmy celtrans
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam sprawdzonego przewoźnika. każdy uzgadnian telefonicznie pod numerem na stronie ***nbus.pl needer pawła rymkiewicza traktuje klientów jak ludzi. wszystko odbywa się sprawnie i w miłej atmosferze. pewnie na wakacje jezdzilabym z większą radością ale i tak jest ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrym przewoźnikiem jest firma Sprintbus jeździłem z nimi do Holandii, teraz gdy znalazłem nową pracę jeżdżę  z nimi do Niemiec. Mają bardzo dobre ceny i sporo promocji dla stałych klientów. Poza tym busy są wygodne i kierowcy sympatyczni, w razie potrzeby dowożą pod podany adres. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dar-trans znacie? Na pewno jedni z solidniejszych. Współpracujemy od dosyć dawna. Przede wszystkim chodzi o to, że wszystko odbywa się terminowo z dopilnowaniem jakości. Mają solidne busy, zawsze sprawne, czyste i przygotowane do drogi. A wcale nie jest tak, że czegoś takiego musicie się spodziewać w każdym przypadku. Firmy są bardzo różne - nie każda dba o renomę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jeżdze z firmą needer. bardzo wygodna oferta, fajni kierowcy i zsybki przejzad (jak na międzynarodowy). mają też ładną stronę internetową tu link: ***nbus.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ten czwartek jechałam do Belgii z firma INTERBUS ze Szczecina. Komfortowa podroz i bezpieczna. jestem naprawde zadowolona i goraco polecam pozostalym. Jak cos to numer do nich: 602 485 864 pzdr, Magda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nasze busy jeżdżą na trasie pomorskie-niemcy-holadnia. codziennie w  obie strony z adresu pod adres. liczne promocje, 5 przejazd za połowe ceny. zadzwoń: +48 512-12-12-82 odwiedź nasz profil na facebooku:  ***s://***facebook.com/neederbusy zajżyj na stronę internetową:  ***nbus.pl/busy-do-holandii.html serdecznie pozdrawiam. jest tylko jeden needer.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...